تخفیف همکاری طراحی و پرینت سه بعدی

تخفیف همکاری طراحی سه بعدی و پرینت سه بعدی

یک شرایط فوق العاده تخفیف همکاری طراحی سه بعدی و پرینت سه بعدی و همه زمینه های تخصصی مجموعه خدمات سه بعدی قو ، برای تمام اساتید، طراحان ، ریخته گران ، تراشکاران ، تولید کنندگان ، شرکت ها و دانشجویان در نظر گرفته شده است.

مجموعه خدمات سه بعدی قو در حال حاضر در زمینه های طراحی صنعتی ، مدلسازی ریخته گری ، پرینت سه بعدی fdm ، ماکت سازی ، انیمیشن سازی ، … به صورت تخصصی خدمات ارائه می دهد . لیست تمام خدمات در پایین آورده شده است و برای مشاهده نمونه کارها به برگه آن مراجعه فرمایید

لیست خدمات

شرایط همکاری شامل دو حالت می شود :

نوع اول:

(همکاری غیر مستقیم)

در تعریف همکاری غیر مستقیم همکار به کسی گفته می شود که مشتری جدیدی به واسطه و معرفی ایشان ثبت سفارش کرده باشد.

معرفی ما به دوستان و عزیزانی که نیاز به خدمات طراحی یا پرینت سه بعدی دارند. در صورتی که نام شما دوست عزیز به عنوان « معرف » ، در ثبت سفارش توسط مشتری جدید ثبت شود و یا اعلام گردد و یا شما در این مرحله به ما اطلاع دهید، 10% از مبلغ اولین سفارش ثبت شده ی مشتری جدید، به شما تعلق میگیرد. شما میتوانید از این تخفیف در پروژه های بعدی خود استفاده کنید به این صورت که، این مبلغ در سفارش بعدی شما لحاظ شده و کسر خواهد شد. از زمان ثبت هر کد تخفیف،تا «3 ماه» امکان استفاده از آن تخفیف وجود دارد.

یک تخفیف ویژه : برای کسانی که می خواهند ما را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنند در نظر گرفتیم که «کد همکاری» به ایشان داده می شود و در صورتی که مشتری ای با آن کد به ما مراجعه کند و پیج ما را فالو کند ، 10% از مبلغ اولین سفارش مشتری جدید به فرد تبلیغ کننده تعلق می گیرد و 10% از هزینه طراحی به مشتری جدید در اولین سفارش تخفیف داده می شود

نوع دوم:

(همکاری مستقیم)

در تعریف همکاری مستقیم همکار به کسی گفته می شود که 2ماه پیوسته حداقل به مبلغ 8میلیون توماه در ماه ثبت سفارش  کرده باشد. در این حالت از ماه سوم تخفیف همکاری برای ایشان لحاظ می گردد.

این تخفیف شامل شما دوستانی میشود که به صورت پیوسته هر ماه، به کف مبلغ «هشت میلیون تومان » در زمینه طراحی و پرینت سه بعدی، سفارش داشته باشید. در این صورت از «ماه سوم » ، 10% از مبلغ سفارش ثبت شده ، به عنوان تخفیف همکاری به شما تعلق میگیرد. این مبلغ در فاکتور سفارش ماه بعدی شما لحاظ شده و کسر خواهد شد.

 

این تخفیف شامل تمام همکاران ، اساتید ، واسطه گران ، شرکت ها و تمام افرادی که تمایل دارند به صورت همکاری با ما فعالیت داشته باشند ، است.

جهت اطلاع از جزییات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.